Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Drita - Trepça

Highlights: Drita - Trepça


22 January, 2022 @21:45

Trepça e mposhti Dritën në kuadër të xhiros së 17 në Superligë.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga