Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: KBF Penza - KBF Vëllaznimi

Highlights: KBF Penza - KBF Vëllaznimi


4 October, 2021 @21:55

Penza e mposhti Vëllaznimin në gjysmëfinale të Superkupës dhe u kualifikua në finale.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës