Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Kosova-Danimarka

Highlights: Kosova-Danimarka


29 November, 2021 @11:59

Momentet më interesante nga përballja e Kosovës ndaj Danimarkës, të cilën Dardanët e fituan mbrëmë, për të marrë fitoren e parë në parakualifikimeve për Eurobasket 2025, mëposhtë:

Pas kësaj ndeshjeje, Kosova ka bilans 1-1 në grup.

TABELA AKTUALE:

1. Kosova 1-1
2. Norvegjia 1-0
3. Danimarka 0-1.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga