Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja KBF Penza - KBF Prishtina

Highlights nga ndeshja KBF Penza - KBF Prishtina


12 April, 2021 @22:55

KBF Penza e mposhti KBF Prishtinën dhe u kualifikua në finale të Play Offit në Ligën e Femrave.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave