Të gjitha lajmet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Vëllaznimi - Ponte Prizreni

Highlights nga ndeshja Vëllaznimi - Ponte Prizreni


20 January, 2021 @20:33

Ponte Prizreni triumfoi ndaj Vëllaznimit me rezultat 92-112.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes Vëllaznimi-PontePrizreni.


PP: PEJA - BASHKIMI

Peja në epërsi të thellë ndaj Bashkimit

FBK Superliga

Peja në epërsi të thellë ndaj Bashkimit

27/01/21 @ 15:41

NË KOSOVË

Nisin testimet dhe matjet për basketbollistët

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

Nisin testimet dhe matjet për basketbollistët

27/01/21 @ 13:41

SUPERLIGA

2-0 për Yllin, Prishtina kërkon fitoren e parë

FBK Superliga

2-0 për Yllin, Prishtina kërkon fitoren e parë

27/01/21 @ 10:14

SUPERLIGA

Peja-Bashkimi e hapin xhiron e 18

FBK Superliga

Peja-Bashkimi e hapin xhiron e 18

27/01/21 @ 10:09

KURIOZITET

Hysenagolli, shqiptari i vetëm i huaj në Superligë!

FBK Superliga

Hysenagolli, shqiptari i vetëm i huaj në Superligë!

26/01/21 @ 16:56

SUPERLIGA

Caktohet orari i xhiros 18 në Superligë

FBK Superliga

Caktohet orari i xhiros 18 në Superligë

25/01/21 @ 21:31

KUPA E KOSOVËS

Final 8 zyrtarisht në Suharekë

FBK Superliga

Final 8 zyrtarisht në Suharekë

25/01/21 @ 16:30

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XVII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XVII)

25/01/21 @ 10:00

TRAJENRI I BASHKIMIT TREGON SI ARRITËN FITOREN

Bajra: Të etur për fitore

FBK Superliga

Bajra: Të etur për fitore

25/01/21 @ 07:51

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Trepça - Ylli

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Trepça - Ylli

24/01/21 @ 23:56


Të gjitha lajmet nga FBK Superliga