Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi


2 September, 2021 @23:33

Ylli e mposhti Bashkimin dhe u kualifikua në gjysmëfinale të Superkupës së Kosovës.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës