Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Peja-Drita

Highlights: Peja-Drita


9 December, 2021 @23:33

Përballja e Pejës ndaj Dritës ka kaluar me fitore të pritur të pejanëve ndaj gjilanasve, ndërsa klubi verdhezi nga Karagaçi ka tejkaluar lehtë dhe me rekord këtë duel.

Momentet nga ndeshja:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga