Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Peja - Rahoveci

Highlights: Peja - Rahoveci


18 December, 2021 @20:57

Peja e mposhti Rahoveci me rezultat 122-88 në kuadër të Ligës Unike.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike