Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE FINAL

Liga Unike, pesëshja më e mirë e finales

Liga Unike, pesëshja më e mirë e finales


1 April, 2024 @17:15

Pas ndeshjes finale në Ligën Unike, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen më të mirë bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e ndeshjes finale e përbëjnë:

1. Valon Bunjaku (Ylli)
2. Darnell Edge (Trepça)
3. Mikaile Tmusic (Trepça)
4. Alonzo Verge Jr. (Ylli)
5. Devonte Upson (Trepça)


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike