Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE SEMIFINALS

Liga Unike, pesëshja më e mirë e gjysmëfinaleve

Liga Unike, pesëshja më e mirë e gjysmëfinaleve


30 March, 2024 @9:52

Pas ndeshjeve të përfunduara të fazës gjysmëfinale në Ligën Unike, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen më të mirë bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e gjysmëfinaleve e përbëjnë:

1. Malcolm Armstead (Prishtina)
2. Darnell Edge (Trepça)
3. Alonzo Verge Jr. (Ylli)
4. Devonte Upson (Trepça)
5. Nate Grimes (Ylli)


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike