Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE QUARTERFINALS

Liga Unike, pesëshja më e mirë e çerekfinaleve

Liga Unike, pesëshja më e mirë e çerekfinaleve


29 March, 2024 @14:10

Pas ndeshjeve të përfunduara të fazës çerekfinale në Ligën Unike, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen më të mirë bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e çerekfinaleve e përbëjnë:

1. Darnell Edge (Trepça)
2. Donte Clark (Prishtina)
3. Alonzo Verge Jr. (Ylli)
4. Justin Davis (Peja)
5. Diamond Stone (Prishtina)


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike