Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Trepça-Ylli

Highlights: Trepça-Ylli


1 April, 2024 @1:13

Përballja finale e Final 8 të Ligës Unike që solli shumë emocione dramatike në fund të ndeshjes, i takoi Trepçës që mori fitoren në fund dhe siguroi trofeun e parë të titullit kampion të Ligës Unike.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike