Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Peja - Vëllaznimi

Highlights: Peja - Vëllaznimi


20 November, 2022 @22:34

Vëllaznimi mbrëmë bëri befasinë e xhiros në Karagaç të Pejës, duke e mposhtur lideren e kampionatit KB Peja, për t’ia dhënë asaj kështu humbjen e dytë radhazi në shtëpi.

Pamjet nga ndeshja:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga