Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Peja-Vëllaznimi

Highlights: Peja-Vëllaznimi


11 March, 2023 @23:19

Peja ka vazhduar serinë e fitoreve nën drejtimin e Rami Hadarit. Verdhezinjtë kanë parakaluar ndaj Vëllaznimit sonte, ndërsa kanë thyer rekordin e pikëve të shënuara në ndeshje këtë stinor në Superligë - dhe të vetin të vendosur disa ditë më parë në ndeshje ndaj Bashkimit në kuadër të BIBL. Përndryshe me fitoren e sontme, Peja ka marrë lidershipin e Superligës, derisa të zhvillohen ndeshjet tjera të së dielës.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga