Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Peja - Ylli

Highlights: Peja - Ylli


21 October, 2021 @22:14

Peja triumfoi në Karagaç ndaj Yllit me rezultat 82-78.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga