Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prishtina-Peja

Highlights: Prishtina-Peja


18 September, 2021 @23:35

Momentet më të bukura të ndeshjes derbi në mes të Prishtinës dhe Pejës mund t’i shihni në videon e mëposhtme.

Prishtina ka pësuar humbjen e parë të stinorit sonte në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve, ndërsa Peja ka vazhduar ritmin e fitoreve në Superligë, duke arritur dy fitore nga dy derbi të para të stinorit.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga