Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA DERBI

Highlights: Prishtina-Penza

Highlights: Prishtina-Penza


27 March, 2022 @8:01

Fitore e madhe, përsëri e Prishtinës ndaj Penzës për të bërë të paarritshmen deri tash, prej 20 ndeshjeve kampionale, 20 fitore!

Këtë ndeshje Prishtina e fitoi me rezultat 85-79.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave