Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Prishtina-Trepça

Highlights: Prishtina-Trepça


20 November, 2022 @22:44

Dy vazhdime u deshën që Prishtina ta mposhtte Trepçën, ndërsa bardhekaltërit në palestrën përplot në fund gëzuan publikun që kishte mbushur Pallatin e Rinisë dhe Sportit.

Pamjet nga ndeshja:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga