Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prizreni - Ylli

Highlights: Prizreni - Ylli


3 October, 2022 @7:23

Triumf bindës, i dyti radhazi për Prizrenin që po futet në formë, në kurriz të kampionëve aktual të cilët assesi nuk po gjejnë fitoren në ediconin e ri garues.

Prizreni kaloi lehtë Yllin “e lënduar” për të barazuar bilancin, derisa suharekasit ende në “pritje” të fitores së parë sezonale.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga