Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Rahoveci-Bashkimi

Highlights: Rahoveci-Bashkimi


11 March, 2023 @23:24

Rahoveci në fund të stinorit po tregon lojëra mjaft luftarake dhe tashmë ka shënuar edhe fitoren e dytë me radhë në shtëpi, duke e mposhtur Bashkimin sonte pas Vëllaznimit në Mizahir Isma.

Vreshtarët, edhe pse të fundit në tabelë - po tregojnë lojëra të forta dhe po mbajnë Superligën në ethe - nëse nuk luan fortë, mposhtesh.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga