Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

HIGHLIGHTS: Rahoveci - Trepça

HIGHLIGHTS: Rahoveci - Trepça


20 October, 2021 @21:44

Trepça e mposhti Rahovecin me rezultat 75-103.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga