Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Rahoveci - Trepça

Highlights: Rahoveci - Trepça


6 March, 2022 @22:44

Super ndeshja në mes të Rahovecit dhe Trepçës, ka përfunduar me fitoren e vreshtarëve 79-78.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga