Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Trepça-Bashkimi

Highlights: Trepça-Bashkimi


24 March, 2024 @15:01

Trepça ka shënuar edhe fitoren e njëzetë në Superligë, duke e mposhtur ekipin e Bashkimit. Mitrovicasit e drejtuar nga Adis Beciragic me formën që kanë kapur është tepër vështirë të ndalen tash.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga