Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Trepça - Peja

Highlights: Trepça - Peja


13 May, 2022 @9:19

Trepça e mposhti Pejën pas 2 vazhdimeve me rezultat 107-105 në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Play Offit.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga