Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Trepça - Prizreni

Highlights: Trepça - Prizreni


16 January, 2022 @21:42

Prizreni e mposhti Trepçën me rezultat 80-94.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga