Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Vëllaznimi-Rahoveci

Highlights: Vëllaznimi-Rahoveci


19 September, 2022 @10:51

Janë dashur dy palë vazhdime që të përcaktohet fituesi në ndeshjen e fundit të xhiros së dytë të Superligës, ndërsa Vëllaznimi përjetoi fitoren e parë sezonale me mjaft luftë ndaj Rahovecit.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga