Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Vëllaznimi-Ylli

Highlights: Vëllaznimi-Ylli


27 January, 2024 @23:44

Me dallimin e bërë në çerek të dytë, Ylli i është kthyer fitores në Superligë, sot nën drejtimin trajnerit Endrit Elshani pas largimit të Kostas Flevarakisit. Vëllaznimi me këtë humbje largohet edhe më nga top-4’shja në renditje tabelare.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga