Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Ylli-Trepça (3)

Foto: FBK

Highlights: Ylli-Trepça (3)


30 May, 2022 @0:22

Ndeshja e tretë e serisë finale të PlayOffit të Superligës i takoi Trepçës, në një përballje jashtëzakonisht dramatike të zhvilluar në Suharekë, ku sikurse në ndeshjen e parë u dhanë pak pikë!

Gjithsesi, fitorja ishte patjetër për mitrovicasit, të cilët në rast të humbjes sonte do të duhej të uronin kundërshtarin për titull - dhe në fund e arritën fitoren, duke mos i lënë vendasit që të shënojnë pikë në 2 minutat e fundit të ndeshjes.

Momentet më të mira të ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga