Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BRANIMIR PAVIC

Ishte natë e vështirë

Ishte natë e vështirë


13 January, 2022 @22:11

Trajneri i Bashkimit, Branimir Pavic, ka thënë se ekipi i tij ka kaluar një natë të vështirë në Karagaç, derisa ekipi i tij u mposht thellë nga Peja, 101-71.

Ai i ka uruar Pejës fitoren, ndërsa loja jo e mirë në fillim të ndeshjes për ekipin e tij ka qenë përcaktuese për rezultatin.

“Që nga fillimi i ndeshjes nuk luajtëm mirë. Kishim natë të vështirë, na munguan disa lojtarë. I uroj Pejës fitoren,” ka thënë shkurt Pavic pas ndeshjes.

Bashkimi me humbjen e sontme, të parën në ndeshjen e parë ka bërë bilansin 8-7 pas 15 ndeshjeve të zhvilluara në Superligë.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga