Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - YLLI

Kampioni në Mitrovicë, kërkon fitoren e parë ndaj Trepçës

Kampioni në Mitrovicë, kërkon fitoren e parë ndaj Trepçës


15 September, 2021 @11:13

Kampioni aktual i Superligës së Kosovës në basketboll, Ylli, sot do të përballet me Trepçën në Mitrovicë.

Ylli sivjet luajti 3 ndeshje me Trepçën, 2 miqësore dhe 1 në gjysmëfinale të Superkupës, ku të gjitha këto ndeshje përfunduan me fitoren e Trepçës.

Skuadra suharekase kërkon fitoren e parë ndaj Trepçës në këtë sezon, kurse skuadra mitrovicase dëshiron të vazhdojë serinë pozitive ndaj kundërshtarit.

TABELA AKTUALE

Ndeshja fillon nga ora 17:00.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga