Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA E FEMRAVE

KBF Kastrioti i përforcuar kërkon fitoren e parë ndaj KBF Vëllaznimit

KBF Kastrioti i përforcuar kërkon fitoren e parë ndaj KBF Vëllaznimit


23 January, 2021 @11:11

Ndeshja e dytë e xhiros 11, do të luhet në mes të KBF Kastriotit e KBF Vëllaznimit.

Skuadra nga Ferizaji është përforcuar me basketbollisten Iavarone Andrea Lynn dhe kërkon fitoren e parë ndaj Vëllaznimit.

Në anën tjetër skuadra gjakovare ka shtuar në skuadër basketbollistet Anila Selmani e Anesa Korqa.

TABELA AKTUALE

Kastrioti gjendet në fund të tabelës me 1 fitore e 9 humbje, derisa Vëllaznimi në pozitën e dytë me 8 fitore e 2 humbje.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave