Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NEW BASKET

Leurit Morina transferohet te New Basketi

Leurit Morina transferohet te New Basketi


29 December, 2021 @15:23

Skuadra e New Basketit, ka shtuar në roster lojtarin prizrenas, Leutrit Morina.

Morina është gjithashtu pjesë e Prizrenit, derisa te New Basketi do të luajë me licencim të dyfishtë.

Leuriti 18 vjeçar sivjet për Prizrenin ka luajtur në 6 ndeshje dhe ka shenuar 18 pikë, 5 kërcime e 2 asistime.

New Basketi aktualisht gjendet në pozitën e gjashtë dhe synon Superligën në fund të stinorit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga