Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI ONLINE

LIVE: Peja-AEL

LIVE: Peja-AEL


6 February, 2024 @13:30

Përballja e katërt e Pejës në kuadër të BIBL luhet sonte me fillim prej orës 19:00 në “Karagaç”, ndërsa kampionja e Kosovës pret AEL-in qipriot. Ndeshjen prej orës 19:00 mund ta ndiqni direkt në këtë vegëz:


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League