Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIM

Livestream: Prishtina - Legia Warszawa

Livestream: Prishtina - Legia Warszawa


17 September, 2019 @17:57

Kampionia e Kosovës në basketboll, Prishtina, në ora 20:00 do të luaj kundër Legia Warszawas, në kuadër të kualifikimeve për Champions League.

Ndeshjen Prishtina - Legia Warszawa, mund ta ndiqni drejtpërdrejtë KËTU.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga