Të gjitha lajmet

EUROLEAGUE

Lorenzo Brown shpëton Fenerbahçen

FOTO / Euroleague

Lorenzo Brown shpëton Fenerbahçen


7 January, 2021 @22:14

Me shënimin e Lorenzo Brownit, Fenerbahçe e mposhti Crvena Zvezdën me rezultat 71-73.

Brown me një kundërsulm në sekondat e fundit, shënoi ish-skuadrës së tij dhe ia solli fitoren Fenerbahçes.

Lorenzo Brown së bashku me Dyshawn Pierre me nga 13 pikë, ishin koshashënuesit më të mirë te Feneri, kurse te Crvena Zvezda u dallua Johnny O’Bryant me 17 pikë e 10 kërcime.

TABELA AKTUALE

Fenerbahçe ka bilanc prej 8 fitoreve e 10 humbjeve.


EUROLEAGUE

Real Madridi i kthehet fitoreve

Euroleague

Real Madridi i kthehet fitoreve

27/01/21 @ 23:54

EUROLEAGUE

Barcelona në krye të Euroleagues

Euroleague

Barcelona në krye të Euroleagues

22/01/21 @ 21:17

CSKA - FENERBAHCE

De Colo i pamëshirshëm ndaj ish-skuadrës

Euroleague

De Colo i pamëshirshëm ndaj ish-skuadrës

22/01/21 @ 20:23

ZYRTARE

Nga Philadelphia 76ers në Fenerbahçe

NBA/Euroleague

Nga Philadelphia 76ers në Fenerbahçe

20/01/21 @ 15:02

EUROLEAGUE

cSKA fitore ndaj Barcelonës

Euroleague

cSKA fitore ndaj Barcelonës

15/01/21 @ 21:56

EUROLEAGUE

E pesta rresht për Fenerbahçen

Euroleague

E pesta rresht për Fenerbahçen

15/01/21 @ 20:51

EUROLEAGUE

Barcelona humbë ndeshjen edhe pozitën e dytë

Euroleague

Barcelona humbë ndeshjen edhe pozitën e dytë

30/12/20 @ 22:23

EUROLEAGUE

Panathinaikos befasohet nga Crvena Zvezda

Euroleague

Panathinaikos befasohet nga Crvena Zvezda

30/12/20 @ 22:06

EUROLEAGUE

Fitorja e dytë rresht për Fenerbahçen

Euroleague

Fitorja e dytë rresht për Fenerbahçen

30/12/20 @ 21:49

ANADOLU EFES - REAL MADRID

Real Madrid rrëmben fitoren nga Anadolu Efesi

Euroleague

Real Madrid rrëmben fitoren nga Anadolu Efesi

29/12/20 @ 21:28


Të gjitha lajmet nga Euroleague