Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: TREPÇA - PEJA

Mbyllet pjesa e parë në derbin Trepça-Peja

Mbyllet pjesa e parë në derbin Trepça-Peja


12 May, 2022 @21:29

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin në mes të Trepçës dhe Pejës.

Rezultati pas 20 minutave lojë është 46-37 në të mirë të skuadrës mitrovicase.

3 lojtarë janë duke luajtur me pikë dyshifrore te Trepça. Rodney Purvis dhe Andrew Gordon me nga 12 pikë secili dhe Ty Cockfield me 10 pikë, te Peja Courtney Fells me 14 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga