Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - BASHKIMI

Mbyllet pjesa e parë në “Karagaç”

Mbyllet pjesa e parë në “Karagaç”


16 September, 2021 @19:45

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Peja-Bashkimi.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 39-20 në të mirë të Pejës.

Dardan Berisha me 11 pikë është më i miri aktualisht te Peja, kure te Bashkimi Edmond Kryeziu me 6 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga