Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - DRITA

Mbyllet pjesa e parë në Mizahir Isma

Mbyllet pjesa e parë në Mizahir Isma


18 September, 2021 @17:43

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Rahovecit dhe Dritës.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 50-34 për Rahovecin.

Nick Banyard me 18 pikë e 9 kërcime është më i dalluari te vreshtarët deri më tani, kurse te Drita Bardh Jakupi me 14 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga