Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI - TREPÇA

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni - Trepça

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni - Trepça


10 January, 2021 @15:40

Ka përfunduar pejsa e parë në ndeshjen Prizreni - Trepça.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 46-42 në favor të Prizrenit.

Jeremiah Paige me 19 pikë po shkëlqen te Prizreni, kurse edhe te Trepça Erving Walker me 19 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga