Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - PRIZRENI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Prizreni

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Prizreni


16 January, 2022 @19:46

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Prizreni.

Rezultati aktual është 39-48 për Prizrenin.

Cournery Fells me 16 pikë e 9 kërcime është më i dalluari deri më tani te Prizreni, kurse te Trepça Ty Cockfield me 9 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga