Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - YLLI

Mbyllet pjesa e parë në super derbin

Mbyllet pjesa e parë në super derbin


4 May, 2021 @20:52

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e pestë gjysmëfinale të Play Offit në mes të Rahovecit dhe Yllit.

Rezultati aktual është 32-38 në të mirë të Yllit.

Erjon Kastrati me 12 pikë është më i dalluari te Ylli, derisa te Rahveci Ed Daniel me 15 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga