Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - BASHKIMI

Me 9 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë në Suharekë

Me 9 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë në Suharekë


19 September, 2021 @20:07

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Bashkimit.

Rezultati pas 20 minutave lojë është 21-30 për skuadrën prizrenase.

Në çerekun e parë rezultati ishte i barabartë 13-13, po në çerekun e dytë Bashkimi arriti ta rrëmbej epërsinë prej 9 pikëve.

Tooner dhe Kazarnovski me nga 10 pikë secili, janë më të mirët te Bashkimi deri më tani, kurse te Ylli Ardit Pepaj me 7 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga