Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI

Me përvojë nga Europe Cup, Rahoveci po kompletohet

Me përvojë nga Europe Cup, Rahoveci po kompletohet


13 August, 2021 @23:59

Skuadra e Rahovecit, po e kompleton rosterin dalëngadalë.

Wes Alcegaire është basketbollisti më i ri i vreshtarëve për stinorin 2021/22.

26 vjeçari luan në pozitën 3, derisa gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe te skuadra e njohur Inter Bratislava.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga