Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - PRISHTINA

Ndeshja Bashkimi - Prishtina shkon në vazhdime

Ndeshja Bashkimi - Prishtina shkon në vazhdime


26 September, 2021 @20:50

Ndeshja në mes të Bashkimit dhe Prishtinës, shkon në vazhdime (81-81).

Koshashënuesi më i mirë te Bashkimi është Julien Lewis me 25 pikë, kurse te Prishtina Lejson Zeqiri me 26 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga