Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: RAHOVECI - TREPÇA

Në çerekun e fundit, me 6 pikë dallim

Në çerekun e fundit, me 6 pikë dallim


6 March, 2022 @20:48

Në secilin çerek nga dy pikë dallim dhe pas çerekut të tretë 17-15 rezultati para çerekut të fundit është 60-54 në të mirë të vreshtarëve karshi minatorëve.

Më efikasi te Rahoveci është Fisnik Rugova me 19 pikë të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.

 

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga