Të gjitha lajmet

TERMINET E NDESHJEVE

Në fundjavë nis edhe Superliga U18

Në fundjavë nis edhe Superliga U18

15 February, 2018 @14:53

Këtë fundjavë nis Superliga U18 e Kosovës në basketboll pjesën pranverore të saj, ndërsa FBK pak më parë ka bërë të ditur terminet e ndeshjeve të xhiros së dhjetë.

TABELA AKTUALE E SUPERLIGËS U18

E diel, 18 shkurt:

12:00 Prishtina e re - Peja
12:00 AS Kastrioti - Bashkimi
19:00 Vushtrria Basket - Golden Eagle Ylli
Pushon: Kerasan Prishtina;
Rezultat zyrtar: Kalaja - Trepça 0-2.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga