Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: TREPÇA-PEJA

Ngritet epërsia në “Minatori”

Ngritet epërsia në “Minatori”


8 May, 2022 @18:43

Mitrovicasit të udhëhequr nga tifozëria, në sallën përplot me shikues dhe duke shfrytëzuar përjashtimin e Dardan Berishës në fund të pjesës së parë kanë bërë dallimin në lojë.

Trepça ka fituar cerekun e tretë 23-14 dhe para cerekut të fundit, rezultati është 63-49 në të mirë të mitrovicasve.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga