Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - PRISHTINA

Ngritet epërsia në Mizahir Isma

Ngritet epërsia në Mizahir Isma


1 December, 2021 @19:55

Rahoveci e mbylli pjesën e parë kundër Prishtinës me rezultat 47-38.

10 minutëshi i parë në ndeshje kishte përfunduar me rezultat 26-24, derisa vreshtarët e ngritën epërsinë në 9 pikë në fund të pjesës së parë.

Milik Yarbrough me 13 pikë dhe Cavon Baker me 10 pikë janë të vetmit më pikë dyshifrore te Rahoveci, kurse te Prishtina Dachon Burke dhe Wendell Mitchell me nga 9 pikë secili.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga