Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PONTE PRIZRENI - PEJA

Zyrtare: Pas përleshjes nuk vazhdon ndeshja Ponte Prizreni - Peja

Zyrtare: Pas përleshjes nuk vazhdon ndeshja Ponte Prizreni - Peja


4 May, 2021 @18:21

Pas përleshjes në fund të pjesës së parë ku ishin të përfshirë edhe lojtarët nga të dyja ekipet, ndeshja mes Ponte Prizrenit dhe Pejës është vendosur që të mos vazhdojë.

Fati i kësaj ndeshjeje pritet të vendoset pas njoftimit nga ana e Federatës së Basketbollit të Kosovës.

Pjesa e parë e ndeshjes kishte përfunduar me rezultat 48-49.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga