Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 10 MINUTASH LOJË

Peja në avantazh pas çerekut të parë

Peja në avantazh pas çerekut të parë


14 May, 2023 @17:47

Posa ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së katërt të serisë finale ndërmjet Pejës dhe Trepçës, ndërsa pejanët kanë marrë avantazhin 30-26 pas 10-minutave të para të lojës.

Më efikasi te Peja pas periudhës së parë të lojës është Jalen Tate me 7 pikë, ndërsa te Trepça po dallohet Jamel Artis me 6 të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga